Diskuse

Diskusní téma: Diskuse

výbava

P. Krupka | 10.04.2012

Zdravím a gratuluji k dokončení té náročné cesty!
Lze někde zjistit nějaké podrobnější informace o výbavě, vozíku, stanu, skladbě jídla, typu vařiče apod.? Občas testuji nějaké vybavení pro Svět outdooru, ale takhle tvrdě tedy zatím ne, tak mě tyhle zkušenosti s výbavou, a věřím, že nejen mě, hodně zajímají.
Dík za odpověď a držím palce do dalších výprav!
Přeji hezký den P. Krupka

Re: výbava

Dalibor | 10.04.2012

Děkuji. O mé výbavě, jídlu atd. jsem se zatím nikde podrobněji nezmiňoval. Rád však odpovím na konkrétní otázky.

Gratulace

Pavel Š | 10.04.2012

Dobrý den, děkuji, že jsem si mohl o Vaší expedici přečíst spousty zajímavého a gratuluji ke skvělému výkonu. Fandím Vám a přeju do dalších akcí mnoho sil a zdraví.

Re: Gratulace

Dalibor | 10.04.2012

Děkuji za přání.

poděkování

Dalibor Beneš | 22.03.2012

Tak jsem již doma a postupně se probírám z takového zvláštního omámeného stavu.Léčím drobné šrámy a pročítám si diskusi.
Vzpomínám na chvíle pozdě večer ve stanu ve spacáku, kdy jsem mnohdy nemohl únavou a bolestí spát a říkal jsem si, jestli jsem nepřecenil své síly. A tehdy jsem si znovu a znovu četl zprávy, které mi můj syn přeposílal. Zprávy od rodiny, od známých i od pro mne neznámých lidí ( Jakub, JRD, ....). Budu se opakovat, ale byla to pro mne velká vzpruha a pohlazení !!. Ještě jednou touto formou děkuji všem!!. Nyní si to musím srovnat v hlavě a zplodit z té mé cesty jakýsi výstup s fotkami a videi. Zdraví Libor

Gratulace

Jrd | 19.03.2012

Dobrý den pane Beneši, gratuluji Vám k super výkonu. I přes technické problémy, s kterými jste se musel potýkat, jste podal úžasný výkon. Klobouk dolů.

Gratulace

Kuba | 19.03.2012

Gratuluji k úspěšnému dokončení expedice a přejí bezproblémový návrat domů!

Blahopřeji

Tomáš | 18.03.2012

Pro lidstvo teda nic moc, ale pro člověka je to velký čin.
Jsi borec, asi bych ti měl začít vykat...

T.

Gratulace

Michal | 18.03.2012

Gratulujeme k úspěchu a naplnění Tvého snu.

Michal a Vlaďka

Gratulace

Nora | 18.03.2012

Gratuluju a slibuju, že si půjdem zaběhat :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek